خودت اپلیکشنت رو بساز و مدیریت کن ، بدون کدنویسی

 امروزه در دنیای تجارت الکترونیک میلیون ها فروشگاه اینترنتی وجود دارد که با استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس ساخته می شود.در واقع این امر باعث افزایش اعتبار سایت شما می شود و دیگر مزایای همچون بازدید بیشتر ، بهبود سئو سایت و رسیدن به بهترین رتبه در موتورهای جستجوگر منجر خواهد شد.

amuzash
سورس کد اپلیکیشن دیجی کالا

سورس اپلیکیشن ووکامرس دیجی کالا + قالب وردپرس

اگر تصمیم دارید برای خودتون یا کسب و کارتون اپلیکیشن بسازید، یا حتی از دیگران سفارش اپلیکیشن اندروید فروشگاهی بگیرید، به کمک این مجموعه در کمتر از 1 ساعت میتونید اپلیکیشنی در حد و اندازه دیجی کالا بسازید. نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید و کافیست طبق ویدئوهای آموزشی 4 مرحله را طی کنید.

سورس اپلیکیشن فروش فایل + وبسایت

سورس اپلیکیشن فروش فایل + وبسایت

این پکیج به شما کمک می کند تا در کمتر از 3 ساعت کسب و کار خود را راه اندازی کنید. البته راه اندازی این محصول بر عهده ماست. به کمک این پکیج ، شما در کمتر از چند ساعت دارای یک اپلیکیشن و وبسایت فروشگاهی فوق پیشرفته با امکانات بینظیر خواهید بود که میتوانید فایل های خود را به صورت دانلودی بفروشید.

اسنپ فود

اپلیکیشن و قالب اسنپ فود

اپلیکیشن و قالب اسنپ فود یک اپلیکیشن فروشگاهی برای فروش محصولات غذایی هستش که با ووکامرس کاملا هماهنگ می باشد. در کمتر از یک ساعت میتونید فروشگاه خودتون رو آنلاین کنید و از امکانات کم نظیر این اپلیکیشن استفاده کنید. تک تک بخش های این اپلیکیشن از جمله اسم و آیکون و متون و تصاویر برای فروشگاه شما قابل شخصی سازی می باشد.

آشنایی با محصولات اپ وو

ویدیوی معرفی نحوه مدیریت اپلیکیشن ها

به نظرتون چطوری باید این اپلیکیشن هارو مدیریت و حتی شخصی سازی کرد ؟

این ویدیو زو ببین تا بدونی…….!!!